Elektronkus ügyintézés link

                                                                                                                                                                                                                                                                          A képen szöveg, Betűtípus, fehér, embléma látható

Automatikusan generált leírás

SAJTÓKÖZLEMÉMÉNY 

Tanya- és falugondnoki buszok beszerzése-2022 

 

 

Dorogháza Község Önkormányzata sikeres támogatási kérelmet nyújtott be a Magyar Falu Program keretében meghirdetett „Tanya- és falugondnoki buszok beszerzése-2022 című, MFP-TFB/2022 kódszámú pályázatra. 

 

A fejlesztés megvalósításához az Önkormányzat – 100 %-os támogatási intenzitás mellett- bruttó 14 972 539.- Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el. 

 

 

Településünk 2 településrészből áll és még kapcsolódik hozzá Dorogpuszta külterületi rész is. A meglévő falugondnoki buszunk már régi, így az üzemeltetési költsége megnövekedett. 

Ahhoz, hogy biztonsággal el tudjuk látni az óvodások, iskolások szállítását uszodába, színházba, kirándulásokra, az idős emberek orvoshoz eljutását, a szociális ebéd és az iskolai étkeztetés kiszállítását, valamint az önkormányzati konyhának a bevásárlásait szükség volt egy megbízható, kevesebb fenntartási költségű gépjármű beszerzésére. 

Mivel településünk utcái szerteágazóak a központba való szállítást másként nem tudjuk megoldani, mert az összes szolgáltató, mint orvosi rendelő, posta, élelmiszerbolt, óvoda itt található. 

Reményeink szerint ezzel az új busszal magasabb színvonalon tudjuk kiszolgálni falunk lakóit.  

 

 

 

Bővebb információ:  

Dorogházai Község Önkormányzata 

3153 Dorogháza, Malom út 24. 

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. 

06 32 368-172 

Csatolmányok :
Fájl letöltése :sajtokozlemeny falubusz.pdf[ ]100 kB